O nas

Poradnik Sukcesu to jedyne w USA wydawnictwo publikujące poradniki dla polskich imigrantów, książki poświęcone domowym finansom i bytowym sprawom.
Od 1989 roku Poradnik Sukcesu wydał 35 książek i wiele e-booków poświęconych każdemu etapowi życia imigranta i każdej dziedzinie domowych finansów: od „Poradnika nielegalnego imigranta” po „Obywatelstwo z przeszkodami ”; od książki pt. „Jak ułatwić dziecku życiowy start ” po „Testamenty i ostatnie dyspozycje ”.
Nasze publikacje, witryna internetowa, radiowe programy, artykuły prasowe i organizowane wykłady poświęcone są takim tematom, jak intratne lokowanie pieniędzy, zapewnienie dostatniej emerytury, ubezpieczenia, edukacja, uzyskanie kredytu, kupno nieruchomości, legalizacja statusu imigracyjnego itp. W sumie piszemy o sprawach, które składają się na praktyczną wiedzę o Ameryce i są niezbędne imigrantom w nowej ojczyźnie.
Poradnik Sukcesu:
Informuje: W naszych książkach i w naszej witrynie znajdziesz praktyczne informacje, które dotyczą twojego portfela i wielu życiowych sytuacji.
Radzi: Przeczytasz praktyczne porady, które ułatwią ci życie i oszczędzą dużo czasu i pieniędzy.
Pomaga: Zechcesz porady w swojej specyficznej sytuacji, której nie wyczytałeś w naszych książkach? Napisz maila albo zadzwoń do nas! Czytelnikom redakcja udziela indywidualnych porad.
Dla wielu Polaków rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych Poradnik jest jedynym źródłem finansowej informacji w języku polskim i jedynym doradcą.
Nasz adres: 255 Park Lane, Douglaston, NY 11363, tel. 718-224-3492. poczta@poradniksukces.com, www.PoradnikSukces.com.
Ludzie sukcesu czytają Poradniki Sukcesu